Project Manager (Gdańsk lub Olsztyn lub Warszawa)

Project Manager

Miejsce pracy: Gdańsk lub Olsztyn lub Warszawa

Jesteś kandydatem, którego poszukujemy jeśli posiadasz:

  • min. 2 letnie doświadczenie na zbliżonym stanowisku
  • wiedzę z zakresu zarządzania projektami, mile widziane certyfikaty potwierdzające zdobyte kwalifikacje (Prince 2, IPMA, PMI, inne)
  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne lub zarządzanie
  • prawo jazdy kat. B

A przy tym cechują Cię:

  • inicjatywa i zorientowanie na cel
  • odpowiedzialność i rzetelność w realizacji powierzonych zadań
  • umiejętność komunikacji z osobami na różnych szczeblach organizacji

Twoje zadania:

  • zarządzanie realizacją projektów teleinformatycznych, inteligentnych systemów dla transportu (ITS), systemów monitoringu wizyjnego
  • realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem, założonym budżetem kosztów oraz z dochowaniem wymaganych parametrów jakościowych
  • monitorowanie i zarządzanie ryzykiem występującym w projektach
  • organizowanie prac zespołu projektowego i kontrola realizacji przypisanych zespołowi zadań
  • prowadzenie dokumentacji projektowej zgodnie ze standardami firmy i wymaganiami kontraktu
  • utrzymywanie bieżącego kontaktu z przedstawicielami inwestora
  • kontraktacja materiałów i podwykonawców (poprzez współpracę z działem zamówień i logistyki)
  • współpraca z kierownikami robót, wykonawcami, dostawcami

Oferujemy:

  • umowę o pracę / B2B / - to Ty wybierasz najlepszą dla siebie formę
  • pracę pełną wyzwań w przyjaznym zespole
  • możliwość pracy w modelu hybrydowym (stacjonarnie i zdalnie)
  • darmowy parking
  • organizację nastawioną na budowanie partnerskiej atmosfery i dobrych relacji (płaska struktura, wiele okazji do integracji)
  • wsparcie w rozwoju zawodowym, finansujemy szkolenia, certyfikaty techniczne, udział w konferencjach
  • dostęp do platformy szkoleniowej Udemy
  • finansowanie opieki zdrowotnej i karty MultiSport
  • 2 dodatkowe dni urlopu wypoczynkowego

Formularz rekrutacyjny - Aplikuj