Inżynier Wsparcia Sprzedaży w zakresie systemów radiowych (Gdańsk lub Warszawa)

Inżynier Wsparcia Sprzedaży w zakresie systemów radiowych

Miejsce pracy: Gdańsk lub Warszawa

Główne zadania na stanowisku:

Jako Inżynier wsparcia sprzedaży będziesz odpowiadać m.in. za wsparcie techniczne w zakresie rozwiązań komunikacji radiowej, w tym:

  • przygotowywanie techniczno-komercyjne ofert
  • współudział w kształtowaniu oferty produktowej i polityki cenowej firmy
  • opracowywanie koncepcji i dokumentacji technicznej systemów komunikacji radiowej

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego
  • znajomości technologii łączności radiowej (linie radiowe, systemy WLAN 802.11, systemy dyspozytorskie DMR/TETRA) oraz technik antenowych
  • wiedzy w zakresie planowania/predykcji sygnału radiowego, obliczeń budżetu łącza radiowego
  • dodatkowym atutem będzie znajomości technologii IP

Oferujemy:

    • pracę pełną wyzwań
    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze nowoczesnych technologii
    • profesjonalne szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy
    • przyjazną atmosferę pracy
    • dużą samodzielność w działaniu
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i kartę Multisport

    Jeśli spełniasz nasze wymagania, chcesz realizować swoje zawodowe pasje wśród fantastycznych ludzi, lubisz nowe wyzwania nie zwlekaj z odpowiedzią.

    Formularz rekrutacyjny - Aplikuj