Inżynier ds. instalacji niskoprądowych (Gdańsk lub Olsztyn lub Warszawa)

Inżynier ds. instalacji niskoprądowych

Miejsce pracy: Gdańsk lub Olsztyn lub Warszawa

Jesteś kandydatem, którego poszukujemy jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne
  • posiadasz doświadczenie zawodowe i znajomość rynku (producenci, dostawcy, specyfika sprzętu i instalacji) w obszarze instalacji niskoprądowych
  • z łatwością radzisz sobie z analizą dokumentacji technicznej, prowadzeniem rozmów na temat proponowanych rozwiązań, warsztatów w zakresie posiadanej wiedzy technicznej
  • posiadasz znajomość metod i oprogramowania do kosztorysowania
  • potrafisz kształtować i odpowiadać na obecne i przyszłe potrzeby biznesowe

Twój zakres obowiązków:

  • techniczne wsparcie realizacji projektów w zakresie instalacji niskoprądowych, w tym: systemy zabezpieczeń technicznych, okablowania strukturalnego, sieci zasilających, audio-video i inne
  • analizowanie dokumentacji projektowej, przygotowywanie wycen, kosztorysów ofertowych
  • doradztwo w obszarze wdrożenia
  • stałe monitorowanie satysfakcji klientów na każdym poziomie realizacji usługi
  • dynamiczne reagowanie na zmiany rynkowe i technologiczne
  • proponowanie i wdrażanie best practise
  • stałe podnoszenie swoich kompetencji i uzupełnianie certyfikatów technicznych

Oferujemy:

  • umowę o pracę / B2B / - to Ty wybierasz najlepszą dla siebie formę zatrudnienia
  • przejrzysty i atrakcyjny system zatrudnienia oraz premiowania
  • pracę przy innowacyjnych projektach i wpływ na rozwiązania technologiczne
  • realne możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • możliwość pracy w modelu hybrydowym (stacjonarnie i zdalnie) i elastyczne godziny pracy
  • organizację nastawioną na budowanie partnerskiej atmosfery i dobrych relacji (płaska struktura, wiele okazji do integracji)
  • dostęp do platformy szkoleniowej Udemy
  • finansowanie opieki zdrowotnej i karty MultiSport
  • narzędzia pracy
  • 2 dodatkowe dni urlopu

Formularz rekrutacyjny - Aplikuj