Inżynier Wsparcia Sprzedaży (rozwiązania sieciowe IP/MPLS) (Gdańsk, Warszawa lub Olsztyn)

Inżynier Wsparcia Sprzedaży

Miejsce pracy: Gdańsk, Warszawa lub Olsztyn

Główne zadania na stanowisku:

Jako Inżynier wsparcia sprzedaży będziesz odpowiadać m.in. za wsparcie sprzedażowe w zakresie rozwiązań LAN/WAN oraz projektowanie systemów komunikacji IP/MPLS.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego
  • doświadczenia w projektowaniu i/lub wspieraniu sprzedaży rozwiązań sieciowych IP/MPLS
  • nastawienia na realizację wyznaczonych celów i dynamiki w działaniu
  • umiejętności ustanawiania priorytetów, dobrej organizacji pracy
  • dodatkowo doceniamy certyfikację CCNA Routing & Switching lub rownoważna/ certyfikację CCNA Security lub równoważna
  • mile widziana znajomość j. angielskiego
  • mile widziana znajomość rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa sieci i systemów komputerowych

Oferujemy:

    • pracę pełną wyzwań
    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze nowoczesnych technologii
    • profesjonalne szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy
    • przyjazną atmosferę pracy
    • dużą samodzielność w działaniu
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i kartę Multisport

    Jeśli spełniasz nasze wymagania, chcesz realizować swoje zawodowe pasje wśród fantastycznych ludzi, lubisz nowe wyzwania nie zwlekaj z odpowiedzią.

    Formularz rekrutacyjny - Aplikuj