Inżynier systemowy (sieci IP, systemy komputerowe, środowiska serwerowe Windows, Linux) (Gdańsk lub Olsztyn lub Warszawa)

Inżynier systemowy (sieci IP, systemy komputerowe, środowiska serwerowe Windows, Linux)

Miejsce pracy: Gdańsk lub Olsztyn lub Warszawa

Inżynier systemowy
(sieci IP, systemy komputerowe, środowiska serwerowe Windows, Linux)

Twoje zadania:

  • planowanie, wdrażanie i utrzymywanie infrastruktury sieci IP, w szczególności:
    • tworzenie VLAN’ów
    • konfigurowanie prostych router’ów
    • konfigurowanie punktów dostępowych WLAN
    • monitorowanie pracy sieci IP poprzez narzędzia typu OmniVista, Dude
    • nadawanie adresów IP urządzeniom sieciowym, konfiguracja interfejsów sieciowych
    • wykonywanie kopii bezpieczeństwa plików konfiguracyjnych urządzeń sieciowych i zarządzanie tymi kopiami
    • analizowanie problemów sieciowych, diagnozowanie przyczyn awarii sieci IP
    • konfigurowanie połączeń VPN (IPsec)
  • konfiguracja i utrzymywanie systemów komputerowych (komputery PC, urządzenia peryferyjne)
  • administracja wdrożonymi systemami sieciowymi i komputerowymi (np. VPN, DHCP, Active Directory)
  • zarządzanie relacyjnymi bazami danych w podstawowym zakresie (np. MS SQL, DB2)
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji systemów i usług, w szczególności:
    • czytanie i właściwa interpretacja dokumentacji technicznej (DTR, projektów wykonawczych i powykonawczych)
    • aktualizacja dokumentacji technicznej (powykonawczej, książki eksploatacji)
  • współpraca z zespołami realizującymi projekty inwestycyjne i serwisowe

Jesteś kandydatem, którego poszukujemy jeśli

  • posiadasz doświadczenie w serwisowaniu, wdrażaniu systemów teleinformatycznych i wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym
  • zagadnienia sieciowe LAN/WAN, TCP/IP, systemy Linux, Windows Server to Twój wrodzony talent 😊
  • wyróżniają Cię analityczne zdolności
  • z łatwością diagnozujesz i rozwiązujesz problemy
  • jesteś pasjonatem nowoczesnych technologii informatycznych

Oferujemy:

  • pracę przy innowacyjnych projektach
  • realne możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • możliwość pracy w modelu hybrydowym (stacjonarnie i zdalnie) i elastyczne godziny pracy
  • darmowy parking
  • organizację nastawioną na budowanie partnerskiej atmosfery i dobrych relacji (płaska struktura, wiele okazji do integracji)
  • dostęp do platformy szkoleniowej Udemy
  • finansowanie opieki zdrowotnej i karty MultiSport

Formularz rekrutacyjny - Aplikuj