Asystentka (Gdańsk)

Asystentka

Miejsce pracy: Gdańsk

Jesteś kandydatem, którego poszukujemy jeśli posiadasz:

  • doświadczenie w pracy administracyjnej/obsłudze klienta
  • wysoką kulturę osobistą i umiejętność komunikacji z osobami na różnych szczeblach organizacji
  • łatwość w przyswajaniu wiedzy
  • bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office

a przy tym cechuje Cię doskonała organizacja pracy, samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie oraz pozytywne nastawienie 😊

Dodatkowo doceniamy:

  • znajomość j. angielskiego
  • doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP

Praca u nas to przede wszystkim:

  • udział w ciekawych projektach
  • fajne biuro
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii
  • profesjonalne szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy
  • przyjazna atmosferę pracy
  • duża samodzielność w działaniu
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i kartę Multisport

Twoje zadania:

  • nadzór nad dokumentacją administracyjną
  • wsparcie recepcji
  • wprowadzanie faktur do systemu księgowo - finansowego
  • organizacja spotkań oraz podróży służbowych pracowników
  • zarządzanie rezerwacjami salek konferencyjnych
  • wsparcie kadry menedżerskiej w bieżących zadaniach administracyjnych
  • przygotowywanie raportów

Formularz rekrutacyjny - Aplikuj